بانک مشاغل | اطلاعت مشاغل ایران

مکان یاب آنلاین بانک مشاغل فهرست مشاغل کتاب راهنمای مشاغل

دایرکتوری مشاغل ، ثبت کسب و کار آنلاین

ثبت آگهی مشاغل

تبلیغات اینترنتی رایگان مشاغل

اخبار و مقالات

بازاریابی اینترنتی و تفاوت بین تعامل کاربر و تجربه کاربر

در فضای بازاریابی اینترنتی یا آنلاین دو واژه و اصطلاح وجود که به‌عنوان یک بازاریاب به‌ کرات با آن برخورد می‌کنید: تعامل کاربر و تجربه کاربر. افزایش تعامل کاربر شیوه‌ای برای تشویق کردن وفاداری مشتری به دست آوردن حجم فروش بالاتر و همچنین بیشتر در معرض دید قرار دادن برند خودتان است. هرقدر میزان تعامل با مشتری بیشتر باشد، احتمال موفقیت شرکت شما هم افزایش پیدا می‌کند.
افراد بسیار زیادی که در رابطه با تعامل مشتری صحبت می‌کنند، درواقع تعامل با کاربر را برابر باتجربه کاربر در نظر می‌گیرند که اغلب نتیجه‌ای از طراحی وب‌سایت است. اما حقیقت این است که تجربه کاربر برابر با تعامل کاربر نیست و با یکدیگر تفاوت دارند.
در ادامه به مطالبی اشاره می‌کنم که شما نیاز به دانستن آن‌ها در رابطه با تفاوت بین تعامل کاربر و تجربه کاربر دارید و اینکه این تفاوت چگونه می‌تواند بر موفقیت برند شما اثرگذار باشد:…

۱۳۹۵-۱۰-۰۶ / توسط / در
کدام شبکه اجتماعی برای شرکت شما مناسب است؟

شبکه‌های اجتماعی تا جایی رشد کرده‌اند که به دو دلیل بزرگ‌ترین فضای بازاریابی و تبلیغاتی در محیط‌های کسب‌وکار به حساب می‌آید: ۱- اساساً رایگان هستند، ۲- محتوای آنها ارگانیک است، به این معنا که تعامل بیشتری با مخاطب ایجاد می‌کنند.
اما شما نمی‌توانید یک محتوای ثابت و یکسان را در بستر شبکه‌های اجتماعی مختلف از جمله فیسبوک، توئیتر، اینستاگرام و پینترست منتشر کنید و انتظار کسب یک نتیجه ثابت را داشته باشید. به عبارت دیگر برخی از شبکه‌های اجتماعی اصلاً نباید وارد هیچ یک از این ۴ شبکه اجتماعی معمول و مرسوم شوند. شناخت مناسب از جامعه مخاطب شما و اطلاع از اینکه در کجا زندگی می‌کنند(از چه شبکه اجتماعی استفاده می‌کنند) بسیار در تصمیم گیر در رابطه با این موضوع حیاتی است. سپس باید به تولید محتوا و پیام خود به طور خاص برای مجموعه مخاطبین هدف خود نمایید. خوشبختانه، شرکت‌های بسیار زیادی پیش از این اقدام به این کار کرده و به عنوان یک طرح و الگو قابل‌استفاده می‌باشند….

۱۳۹۵-۱۰-۰۶ / توسط / در
ایده هایی برای عرضه محصول جدید در بازار

در این مقاله ایده هایی برای عرضه محصول جدید ارائه می شود که ممکن است مورد توجه شما قرار بگیرد.
شرکت شما محصولی جدید تولید کرده است و می خواهد سهم بازار و مشتری برای آن جذب کند. شما همچنان به دنبال روش های سنتی هستید یا می خواهید تحولی ایجاد کنید؟ اگر به دنبال ایده های جدید هستید با این مقاله همراه شوید. حتی اگر این کار توسط بازاریاب های شرکت نیز می خواهد انجام شود باید به آنها آموزش دهیم که به گونه ای عمل کنند که انگار می خواهند جنجال و هیاهویی در بازار به پا کنند.
برند معتبری چون اپل که شهرت جهانی دارد و همگان به کیفیت آن اعتماد دارند، وقتی می خواهد محصول جدید خود را عرضه کند، احترام گذاشتن به اعتماد مشتریانش را در اولویت قرار می دهد. اما متاسفانه بسیاری از برندهای معتبر ایرانی وقتی سهم بازار را به دست آوردند، مشتریان خود را رها می کنند. امروزه مشتری به دنبال احترام است. می خواهد که برای شعور و درک وی احترام قائل شویم. اینکه در معرفی محصول خود به چه شکل عمل می کنیم نیز مهم است.

۱۳۹۵-۱۰-۰۶ / توسط / در
تأثیر شبکه‌های اجتماعی بر میزان فروش

“آیا شبکه‌های اجتماعی بر میزان فروش تأثیرگذار هستند؟” یا “نرخ بازگشت شبکه‌های اجتماعی چقدر است؟” مطمئن باشید در طی زمانی که شما در حال پرسیدن این سؤال هستید . . . تعداد بسیاری هستند که در حال تولید سرنخ‌های بیشتر بوده و تعداد بیشتری از این موارد را تبدیل به مشتری و فروش نهایی می‌کنند. آن‌ها خود را مشغول سؤال پرسیدن و حدس زدن نتایج استفاده از شبکه‌های اجتماعی نمی‌کنند، بلکه یاد می‌گیرند چگونه تأثیرگذاری این شبکه‌ها را بیشتر کنند و پاسخ بهتری از مخاطبین خود در این شبکه‌ها به دست بیاورند. در ادامه مراحلی که یادآوری می‌کنیم را دنبال کرده و سرنخ‌هایی را تولید کنید که به‌راحتی قادر به کار کردن با آن‌ها و به سرانجام رساندن آن‌ها باشید.

۱۳۹۵-۱۰-۰۶ / توسط / در
بانک مشاغل ایران ، بانک اطلاعات شهری
یو پی اس ، باطري يو پي اس باتري ، باطري يو پي اس آگهي و تبليغات رايگان
لیست مشاغل ، فهرست اصناف و مشاغل ایران
دایرکتوری اماکن و مشاغل